Sponsorzy

Nie jesteśmy sprzedawcami, jesteśmy raczej usługodawcami. A jeśli można tak powiedzieć, to kompanami w pasji. Braćmi z boiska, kolegami interesującymi się sprzętem piłkarskim dokładnie tak samo jak wy, nasi klienci. Podchodzimy do naszej pracy inaczej, dlatego też o sobie napiszemy w sposób inny niż nakazują schematy. Będzie się on zmieniał wraz z czasem, a każda poprzednia wersja będzie dostępna do wglądu żeby pokazać jak długą drogę przebyliśmy i co było przyczyną naszego sukcesu.

Sklep futbolsport.pl to nowy sklep na polskim rynku piłkarskim. Działalność rozpoczęliśmy w roku 2016, chociaż nasze doświadczenie sięga znacznie dalej niż działalność innych. Marka futbolsport.pl kreowana jest przez ludzi, którzy swoimi dotychczasowymi sukcesami na runku sprzętu sportowego postanowili dzielić się również z wami, tymi, którzy w naszych butach i odzieży przemierzają kilometry, oddają setki strzałów, cieszą się ze zdobytych punktów i smucą porażką. Myśląc o sklepie, w którym komunikowalibyśmy się z wami bezpośrednio zakładaliśmy, że zrobimy to tak, żeby ktoś powiedział - "oni spełniają tu swoje marzenia!" I tak faktycznie jest.

Wszystko co robimy staramy się robić jak najlepiej, lista rzeczy do zrobienia nigdy się nie kończy a na szczyt kolejki lądują zawsze sprawy związane z wami. Prośby, wnioski, sugestie. Wiemy jaką wagę możecie przykładać do korków piłkarskich, że są one efektem miesięcy odkładania kieszonkowego, czy po prostu mają być stosunkowo najlepszą decyzję jaką można było podjąć. I my w tym pomożemy. Staramy się, żebyście byli jak najbardziej zadowoleni. Koniec końców nas nie obchodzi przecież który model sprzedamy. Ważne, żeby to dla was był on optymalny. I to jest nasz priorytet. Wierzymy, że jeśli wy zdobywacie bramkę w naszym sprzęcie, to my mamy asystę. To jest ranking, który nasz interesuje. Od ciebie zależy czy dasz sobie podać piłkę.

Zagramy?